Dzisiaj krótki post dla łasuchów. Przekąska, którą proponuje jest nie tylko zdrowa, ale i łatwa w wykonaniu i praktyczna – nie ma problemu z zabraniem „pralinek” do szkoły czy pracy:)
Składniki:
- 2 banany
- 2-3 łyżki masła orzechowego (wybierajcie to o jak największej zawartości orzechów, powyżej 90%, najlepiej bez cukru i soli)
- 1/2 tabliczki gorzkiej czekolady
Banany kroimy w plasterki, smarujemy połowę z nich masłem orzechowym, następnie łączymy je w pary. Polewamy roztopioną czekoladą, odstawiamy do lodówki. Gotowe;)