Daria Pakuła

Witaj na moim blogu 🙂 Mam na imię Daria i jestem dietetykiem z wykształcenia. 

Od kilku lat prowadzę własną poradnię dietetyczną online. Pewnie Cię zaskoczę, ale moją pasją jest zdrowe odżywianie i wszystko co z nim związane. Z tej miłości narodził się blog, który z czasem przekształcił się w pracę.Uwielbiam jeść (kto nie lubi?), gotować, zwiedzać, spacerować, grać w planszówki i po prostu… cieszyć się życiem. 

 

Wyznaję zasadę, że w zdrowym odżywianiu jest miejsce zarówno na warzywa czy owoce, jak i na ulubione produkty (tak, nawet na słodycze)

Filozofia bloga

Jestem przeciwniczką „diet cud”, głodówek i innych dziwnych wymysłów. Stąd też nazwa „Powiedz dietom nie” – stawiaj na racjonalne odżywianie, dobre składniki i lepszą jakość paliwa, które dostarczasz swojemu organizmowi. Pamiętaj – jesteś tym co jesz. Na blogu publikuję przede wszystkim mnóstwo zdrowych przepisów, zarówno tych prostych i banalnych, jak i tych bardziej wymyślnych. Oprócz tego znajdziesz tu porady dietetyczne i inspiracje żywieniowe. Mam nadzieję, że zarażę Cię miłością do zdrowego trybu życia i zostaniesz ze mną na dłużej.